Marketler Açık Mı? Bayramda Marketler Saat Kaça Kadar Açık? BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour Çalışma Saatleri

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Marketler Açık Mı? Bayramda Marketler Saat Kaça Kadar Açık? BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour Çalışma Saatleri Marketler Açık Mı? Bayramda Marketler Saat Kaça Kadar Açık? BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour Çalışma Saatleri vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Peki Ramazan Bayramının 1. 2. ve 3. günü marketler açık mı? İşte BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour çalışma saatleri…

Marketler açık mı sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ramazan Bayramının ilk gününde marketlerde ihtiyacı olan vatandaşlar Ramazan Bayramının ilk gününde marketler açık mı, bakkallar çalışıyor mu sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Geçtiğimiz Ramazan Bayramında olduğu gibi bu Ramazan Bayramında da pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasağı uygulaması gerçekleştiriliyor. Sadece temel ihtiyaçların giderilmesi için market, kasap, manav, kuruyemişçi ve fırın gibi en yakın mesafedeki yerlere gidip gelinebiliyor. Peki Marketler bugün açık mı, bayramda çalışıyor mu?

MARKETLER BUGÜN AÇIK MI? BAYRAM BOYUNCA MARKETLER AÇIK MI?

Marketler bugün açık mı sorusu İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile yanıt buldu. Tam kapanma sürecinde olduğu gibi bayram boyunca marketler 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecek.

BİM BUGÜN KAPALI!

Zincir marketler arasında yer alan vatandaşların yoğun rağbet gösterdiği marketler arasında yer alan BİM her bayram olduğu gibi bu bayramda Ramazan Bayramının 1. gününde kapalı olacak. BİM, Ramazan Bayramının 2. ve 3. günü açık olacak ve hizmet vermeye devam edecek.

BAYRAM BOYUNCA AÇIK OLACAK!

Bakkal, market, manav, kasap, kuru yemişçi ve tatlıcılar 10.00-17.00 saatlerinde, ekmek üretiminin yapıldığı fırın ve unlu mamul ruhsatlı iş yerleri ile bunların sadece ekmek satan bayileri ise gün boyunca hizmet vermeye devam edecek.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir