banner1518

banner1577

banner1526

banner1499

banner1576

banner1324

banner1581

Yeşil alanlarda LED aydınlatma ile tasarruf sağlanıyor

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, SORUMLULUĞUNDA BULUNAN PARKLARDAKİ ESKİ SİSTEM YÜKSEK SARFİYATLI AMPULLERİ, TASARRUFLU LED AMPULLERLE YENİLİYOR. YENİLENEN MODERN AYDINLATMA SİSTEMLERİYLE, HEM DAHA AYDINLIK GÖRÜNÜM SAĞLANIYOR HEM DE DAHA AZ ENERJİ KULLANILARAK TASARRUF YAPILIYOR.

MANİSA 12.11.2020, 13:22
2
Yeşil alanlarda LED aydınlatma ile tasarruf sağlanıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, sorumluluğunda bulunan parklardaki eski sistem yüksek sarfiyatlı ampulleri, tasarruflu LED ampullerle yeniliyor. Yenilenen modern aydınlatma sistemleriyle, hem daha aydınlık görünüm sağlanıyor hem de daha az enerji kullanılarak tasarruf yapılıyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, sorumluluğunda bulunan parklardaki aydınlatma sistemlerini, LED teknolojili ürünler ile yeniliyor. Yapılan çalışmayla birlikte, yüksek sarfiyatlı ampuller, tasarruflu LED ampullerle yenileniyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, “Eski sistem, yüksek enerji sarfiyatları ampulleri, tasarruflu LED ampuller ile yeniliyoruz. Bu kapsamda, kent merkezinde Laleli Yürüyüş Parkı, Fatih Parkı, Kafe Sera Park, Ayni Ali Park, Kumludere Caddesi (Yeşil Alan), Kanuni Köprülü Kavşağı Üstü, Uncubozköy Parkı, (Muhtarlık Binası Yanı), Çakra Park gibi birçok yeşil alanda aydınlatma sistemlerini yeniledik. Kurulan modern aydınlatma sistemleriyle, hem daha aydınlık bir görünüm, hem de enerji tasarrufu sağlanacak” dedi.
Yorumlar (0)