banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Manisa’da gençlere bisikleti sevdirecek proje

Manisa Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gençleri bisiklet kullanmaya teşvik etmek amacıyla hayata geçirilen "Güçlü Pedal Güçlü Türkiye" projesinin tanıtımı gerçekleştirildi.Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü...

MANİSA 16.04.2018, 18:37
Manisa’da gençlere bisikleti sevdirecek proje
banner1343

Manisa Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gençleri bisiklet kullanmaya teşvik etmek amacıyla hayata geçirilen "Güçlü Pedal Güçlü Türkiye" projesinin tanıtımı gerçekleştirildi.

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü gençleri bisiklet kullanmaya ve spor yapmaya teşvik edecek projeler geliştirmeye devam ediyor. Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan Güçlü Pedal Güçlü Türkiye" projesinin tanıtımı Atatürk Spor Kompleksinde gerçekleştirildi. Proje hakkında bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, "Öncelikle projenin Manisalı hemşerilerimize hayırlı olmasını temenni ederim. Sağlıklı bir yaşam için hareket etmenin gerekliliği konusunda farkındalık oluşturdu ve bisiklet kullanımına teşvik etmek, Türkiye’de hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla, halkımızın her alanda her fırsatta sportif faaliyetlere ilgisini arttırabilmek ve her yaştan kitleye hitap edebilmek, en iyi şekilde hizmet verebilmek adına İlimizin en Büyük Spor Kompleksi olan 70 bin metre karelik bir alana sahip, Atatürk Spor Kompleksinde halkımız yüzme, fitness, bireysel ve takım sporları olmak üzere birçok alanda faaliyetlerini bu spor alanı içerisinde gerçekleştiriyor. Bugün yapılan sportif faaliyetlere bir yenisini ekleyerek bir ilke imza atıyoruz. Bu uygulama sayesinde halkımız güvenli ve yeterli fiziki şartlara sahip olan kompleksimizin içerisinde gönül rahatlığıyla vakit geçirebilecekler. Halkımızın kullanabilmesi adına sunduğumuz seyahat bisikletleri ile de kimliklerini teslim edip bir saat süreyle kompleks içerisinde dolaşabilir, aynı zamanda ailesi ile birlikte spor yapabilecekler. Bu hizmet tamamen ücretsiz olup her gün sabah 08:00 - 21.00 saatleri arasında devam edecektir" dedi.
Yorumlar (0)
banner1311
16°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 17 Eylül 2019
İmsak 04:43
Güneş 06:09
Öğle 12:34
İkindi 16:04
Akşam 18:50
Yatsı 20:11