banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

İstanbul Akhisarlılar Derneği'nde Yeni Başkan Semerciler

banner1357

Bundan 4 yıl önce Mimar Adnan Kazmaoğlu ve arkadaşları tarafından İstanbul'da yaşayan Akhisarlıların bir araya gelerek kurdukları Akhisarlılar Derneği'nde yapılan genel kurulda görev değişikliği yapıldı.Her iki yılda bir yapılan genel...

MANİSA 15.04.2014, 23:39
İstanbul Akhisarlılar Derneği'nde Yeni Başkan Semerciler
banner1353
Bundan 4 yıl önce Mimar Adnan Kazmaoğlu ve arkadaşları tarafından İstanbul'da yaşayan Akhisarlıların bir araya gelerek kurdukları Akhisarlılar Derneği'nde yapılan genel kurulda görev değişikliği yapıldı.

Her iki yılda bir yapılan genel kurulda 4 yıldır başkan olarak dernekte başkan olarak görev yapan Mimar Adnan Kazmaoğlu, işlerinin yoğunluğu nedeniyle aday olmadı. Ramiz Köfte Beyoğlu tesisinde yapılan genel kurula tek liste ile giren Kemal Semerciler tüm oyları alarak İstanbul Akhisarlılar Derneği'nin yeni başkanı oldu.

İstanbul Akhisarlılar Derneği'nin yeni başkanı olan Kemal Semerciler ilk açıklamasında şunları söyledi: "Yaptığımız genel kurulda öncelikle Akhisarlı olup İstanbul'da okuyan ve ihtiyacı olan öğrencilere burs vermek. Akhisar'ın tarihi ve kültürel zenginliğini ortaya çıkarılmasında ve tanıtımında Avrupa birliği fonlarından yararlanılması konusunda başvuru yapılması ve proje hazırlanması olacak. Bizlerin her zaman yanında olan Taşkınlar ailesine çok teşekkür ediyoruz" dedi.

İstanbul Akhisarlılar Derneği'nin yeni başkanı olan Kemal Semerciler ve yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu. Başkan Kemal Semerciler, başkan yardımcısı M. Haldun İleri, Genel Sekreter Nurettin Ertin, Sayman Emin Çapar, üyeler Gazanfer Sanlıtop, Ali Özen, M. Şafak Gündüz, M. Bülent Gündoğmuş, Adnan Taşkıran, Özer Kahyaoğlu ve Selçuk Eligür'den oluştu.

Yorumlar (0)
açık
Namaz Vakti 07 Aralık 2019
İmsak 06:07
Güneş 07:39
Öğle 12:31
İkindi 14:51
Akşam 17:12
Yatsı 18:39