Hilas Otel

Çelik İnşaat

Başkan Uçak Sarı Melekleri kutladı

Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, Alaşehir Belediye Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı sporcuları ve teknik heyeti ile bir araya geldi.Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, 2. Lig Bayanlar Ligi’nde Alaşehir’i başarıyla temsil eden, ligin...

Başkan Uçak Sarı Melekleri kutladı
banner1311

Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, Alaşehir Belediye Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı sporcuları ve teknik heyeti ile bir araya geldi.

Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, 2. Lig Bayanlar Ligi’nde Alaşehir’i başarıyla temsil eden, ligin ilk devresini namağlup ve lider tamamlayan Alaşehir Belediye Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı sporcuları ve teknik heyet ile bir araya geldi.

Voleybol takımı oyuncularına gösterdikleri başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Uçak, "Alaşehir Belediyesi olarak spora ve sporcuya destek veriyoruz. Sporcularımızın aldığı önemli başarılar bizlere her zaman güç ve gurur veriyor. İlçemizi başarıyla temsil ederek bizleri bu gururu yaşatan sporcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ederim. İnanıyorum ki gençlerimizin inançlı ve hırslı çalışmalarıyla bu başarıların devamı da gelecektir" ifadelerin kullandı.

Sporcular ve teknik heyet desteklerinden dolayı Başkan Uçak’a teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312