Akhisar Atatürk Ortaokulunda Örnek Dayanışma

Akhisar Atatürk İlköğretim Kurumları Okul Aile Birliği tarafından 15-16-17 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan Geleneksel Gözleme Günleri başladı.İlk gün etkinlikleri çerçevesinde yoğun bir katılım sağlandı. Okul Aile Birliği tarafından...

Akhisar Atatürk Ortaokulunda Örnek Dayanışma
banner1314
Akhisar Atatürk İlköğretim Kurumları Okul Aile Birliği tarafından 15-16-17 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan Geleneksel Gözleme Günleri başladı.

İlk gün etkinlikleri çerçevesinde yoğun bir katılım sağlandı. Okul Aile Birliği tarafından organize edilen bu etkinliğe Akhisar kaymakamı Kaan Peker, İlçe Milli eğitim Müdürü Süleyman Mermer, İlçe Milli eğitim Şube Müdürleri Mustafa Akkuyu, Cafer Tetik ve bir çok okul idarecisi ile öğretmenleri katıldı. Ayrıca mahalle sakinleri ve öğrenci velileri de etkinliğe yoğun bir ilgi gösterdiler.

Atatürk İlköğretim Kurumları Müdürü Süleyman Erdem “Okullarımızda yapılan bu tür etkinliklerin okul, aile, öğrenci işbirliğini arttırdığını ve eğitim-öğretim sürecine de olumlu etki sağladığını düşünüyoruz. Üç gün boyunca Okulumuzda yapılacak olan bu etkinliğe tüm okullarımızın velilerini ve öğretmenlerini davet ediyoruz. Ayrıca bugün hassas davranarak buraya gelip bizleri yalnız bırakmayan Sayın Kaymakamımız Kaan Peker’e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman Mermer’e ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308