doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

‘Mandıra Filozofu’ Samsun Lovelet’te

'Mandıra-Filozofu'-Samsun-Lovelet'te
Daha Fazla Göster

‘Mandıra Filozofu’ Samsun Lovelet’te Samsun’a gelen ve ‘Mandıra Filozufu’ olarak akıllara kazınan yönetmen, oyuncu ve senarist Müfit Can Saçıntı, Lovelet Zamunda Eğlence Krallığı’nı ziyaret etti

Mandıra Filozofu adlı film serisinin yönetmeni ve başrol oyuncusu olarak akıllara kazınan Müfit Can Saçıntı Samsun Canik Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan tek kişilik gösterisi öncesi Lovelet Alışveriş Merkezi bünyesinde yer alan Zamunda Eğlence Krallığı’nı ziyaret etti.

HAYRAN KALDI
Zamunda Eğlence Krallığı’nın alanlarını gezerken hayranlığını gizleyemeyen Saçıntı “Karadeniz bölgesi için bulunmaz bir fırsat burası. Tüm aile için harika vakit geçirme imkanı vaat ediyor. Bildiğim kadarıyla Lovelet Alışveriş Merkezi dışında bu tür bir hizmet veren işletme Karadeniz Bölgesi’nde bulunmuyor” şeklinde konuştu.

KIZINA HEDİYE
Gerçek bir şehrin çocuk boylarına küçültülmüş hali olan Zamunda City içerisinde yer alan parfümeride de kısa sürede tasarladığı eşsiz parfümü kızına hediye olarak götüreceğini söyleyen Saçıntı, Ters Ev ve Zamunda Safari’de de ziyaretçilerle özçekim almayı da ihmal etmedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir