Değerler Eğitimi Projesi

Değerler Eğitimi Projesi (MADEP) kapsamında öğrencilere saygı konusu anlatıldı.TED Malatya Koleji Müdürü Nurettin Akarsu, MADEP kapsamında yaptıkları etkinlerin bu ayki konusunun ‘Saygı’ olduğunu belirterek, “Çocuklarımız, bu değerin...

Değerler Eğitimi Projesi
banner1314
Değerler Eğitimi Projesi (MADEP) kapsamında öğrencilere saygı konusu anlatıldı.

TED Malatya Koleji Müdürü Nurettin Akarsu, MADEP kapsamında yaptıkları etkinlerin bu ayki konusunun ‘Saygı’ olduğunu belirterek, “Çocuklarımız, bu değerin öneminin bir kez daha farkına vardılar. Kolejliler; saygının çok kapsamlı bir değer olduğunu, kişinin önce kendi benliğine sonrasında ailesine, büyüklerine, yaşadığı çevreye, doğaya, vatana ve bayrağa, emeğe saygı duyması gerektiğini, saygının hayatın her alanında olduğunu kavradılar ve bunu içselleştirerek davranışlarına yansıttılar. Tema dahilinde yaptıkları çalışmalar için öğrencilerimize teşekkür ediyor , bir sonraki değerimiz olan ‘Sabır’ değeri için değerli anne-babalarımızın desteğini bekliyoruz” dedi.

Bu arada, TED Malatya Koleji Müdürü Nurettin Akarsu, öğrencilerin öğlen arası spor şeklinde yaptıkları etkinlik hakkında bilgi vererek, “3-C sınıfı öğrencilerimizin hazırlayıp sunduğu ‘Sun is Up’ dans grubu, öğlen arası canlı performans sahnesinde kolejlilerimize keyifli dakikalar yaşattılar. Sahnede hünerlerini sergileyen dans grubuna katılım belgeleri verilerek tebrik edildi” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312