banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1534

Yasak Elma’da başrol veda etti!

Yasak Elma'nın başrol oyuncusu Halit Talat Bulut, 4 sezondur başrol oynadığı diziden ayrıldı. Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy, duygusal bir konuşma yaptı.

MAGAZİN 04.11.2020, 11:05
1510
Yasak Elma’da başrol veda etti!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu Yasak Elma'da 4 sezondur başrol oynadığı Halit Argun karakterine hayat veren Talat Bulut, diziye veda etti.

Dizinin yapımcısı Medyapım'ın patronu Fatih Aksoy, Talat Bulut için duygusal bir veda konuşması yaptı ve pasta keserek uğurladı. O anları sosyal medyadan paylaşan Fatih Aksoy yeni diziler için Talat Bulut'la çalışmak istediklerini söyledi.

Talat Bulut, Yasak Elma'ya 85. bölümde veda edecek. Usta oyuncunun son sahnesinin ardından ise dizinin yapımcısı Fatih Aksoy ile bir veda mesajı için kamera karşısına geçti.

"İNŞALLAH YENİDEN ÇALIŞIRIZ"

Talat Bulut ve dizi ekibinin de yer aldığı vedada konuşan yapımcı Fatih Aksoy, "Yasak Elma için ilk anlaştığımız oyuncuydu. 85 bölüm boyunca çok iyi bir oyuncu ve iyi bir insanla çalıştık. Onunla çalışmaktan çok büyük mutluluk duydum. İnşallah yeniden çalışırız" dedi.

Talat Bulut sosyal medya hesabından o anları "Medyapım Fatih Aksoy’un Talat Bulut’a vedası. Eğlenceli ama hüznü bende saklı unutulmayacak dakikalar" notuyla paylaştı.

Diziye veda eden Talat Bulut ise konuşmasında "45 yıllık meslek hayatımda bu yapım firmasıyla çalışmaktan son derece memnunum."

"Böyle bir yapım firması bulmak zor. Bundan sonra çalışacaksam kapın açıksa seninle beraberim" sözleriyle yeni projelere açık olduğunu ifade etti.


 

Yorumlar (0)