banner1313

banner1300

banner1334

Ünlü Piyanist Davıd Helfgott İstanbullu Hayranlarıyla Buluştu

Map İletişim ve Piu Music organizasyonuyla, 70. yılını kutlayan Yapı Kredi ana sponsorluğunda gerçekleşen, “Good Music In Town Konserleri”nin ilki David Helfgott ile başladı.Dünyanın en önemli piyanistlerinden olan ve hayatı Oscar ödüllü...

MAGAZİN 15.04.2014, 23:46
Ünlü Piyanist Davıd Helfgott İstanbullu Hayranlarıyla Buluştu
Map İletişim ve Piu Music organizasyonuyla, 70. yılını kutlayan Yapı Kredi ana sponsorluğunda gerçekleşen, “Good Music In Town Konserleri”nin ilki David Helfgott ile başladı.

Dünyanın en önemli piyanistlerinden olan ve hayatı Oscar ödüllü “Shine” filmi ile beyaz perdeye aktarılan David Helfgott, çıktığı son dünya turnesi kapsamında İstanbul Kongre Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu. Dakikalarca ayakta alkışlanan David Helfgott müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

EN ÜSTÜN KEMAN VİRTÜÖZÜ İSTANBUL’A GELİYOR

“Good Music In Town Konserleri” keman virtüözü Itzhak Perlman ile devam edecek. Dünyanın en önemli müzik otoritelerince 20. ve 21. yüzyılın en üstün keman virtüözü kabul edilen Itzhak Perlman, Map İletişim ve Piu Music organizasyonuyla, 70. yılını kutlayan Yapı Kredi ana sponsorluğunda 29 Nisan'da İstanbul Kongre Merkezi’nde konser verecek.

Yorumlar (0)