banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Ünlü oyuncudan itiraf: Kocam beni üçlü cinsel ilişkiye zorladı

banner1357

Hollywood'un yıldız oyuncusu Demi Moore, eski kocası Ashton Kutcher'in, kendisine üçlü cinsel ilişki için baskı yaptığını itiraf etti. Oyuncu, kocasının baskına dayanamayarak üçlü ilişkiye girdiğini söyledi. 

MAGAZİN 20.09.2019, 18:07
Ünlü oyuncudan itiraf: Kocam beni üçlü cinsel ilişkiye zorladı
banner1353
banner1375

Inside Out adındaki kitabında özel hayatı hakkında birçok anısını paylaşan 56 yaşındaki Amerikalı oyuncu Demi Moore, 10 yıl evli kaldığı eski kocası Ashton Kutcher tarafından üçlü cinsel ilişki için baskı gördüğünü itiraf etti. Moore, kocasının baskılarına dayanamayarak üçlü cinsel ilişkiye girdiğini söyledi. Ancak, bu tecrübenin kocasını aldatmasına neden olduğunu ifade eden Moore, eşini iki kez aldattığını açıkladı.

demi moore

YATAĞIMIZA ÜÇÜNCÜ KİŞİYİ ALDIK

Kendisinden 15 yaş küçük olan kocası ile yaptığı evlilik sayesinde her zaman kendisini daha genç hissettiğini söyleyen Moore, kocasının baskılarına dayanamadığını söyleyip ilişkilerine başka bir kişiyi dahil ettiklerini ve bu kişi ile iki kez ilişkiye girdiklerini söyledi. Bunun çok büyük hata olduğunu söyleyen Moore, bu tecrübenin kocasının kendisini Britney Jones ve Sara Leal ile aldatmasına yol açtığını söyledi.

demi moore

Yorumlar (0)