Ünlü Manken Lındsay Ellıngson Antalya’da

Dosso Dossi Fashion Show’a baş mankenlik yapacak olan Victoria Secret Meleği Lindsay Ellinson Antalya Havalimanı’na geldi. Ellingson’un konaklayacağı otelden önce Türk hamamında keyif ve daha sonra hafif bir akşam yemeği isteğinde bulunduğu...

Ünlü Manken Lındsay Ellıngson Antalya’da
banner1314
Dosso Dossi Fashion Show’a baş mankenlik yapacak olan Victoria Secret Meleği Lindsay Ellinson Antalya Havalimanı’na geldi. Ellingson’un konaklayacağı otelden önce Türk hamamında keyif ve daha sonra hafif bir akşam yemeği isteğinde bulunduğu öğrenildi.
Dosso Dossi Fashion Show, 9-13 Ocak tarihleri arasında Antalya Expo Center’de İtalya’nın Portofino kasabası konseptiyle 19’uncu kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Önceki dönemlerde Miranda Kerr, Adriana Lima, Anna Chapman gibi isimleri podyumunda ağırlayan Dosso Dossi Fashion Show’da bu yıl ünlü manken Victoria Secret meleği Lindsay Ellingson baş manken olarak podyumda yer alacak.
9 Ocak Cuma günü açılışı gerçekleştirilecek olan Dosso Dossi Fashion Show’a katılmak üzere Manken Lindsay Ellingson, akşam saatlerinde Antalya Havalimanı’na geldi. CIP’den çıkış yapan Ellingson, havalimanında kendisini bekleyen özel araçla konaklayacağı otele hareket etti.
Ellingson’un konaklayacağı otelden önce Türk hamamında keyif ve daha sonra hafif bir akşam yemeği isteğinde bulunduğu öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308