banner1313

banner1300

banner1334

Ufuk Bayraktar ailesine böyle kavuştu 

Geçtiğimiz ağustos ayında cezaevine giren Ufuk Bayraktar 6 aylık cezasının ardından dün tahliye oldu. Mutluluğu gözlerinden okunan ünlü oyuncu “Cezaevinde özgürlük insanın sadece gördüğü rüyalardan ibaret. Allah bir daha girmeyi nasip etmesin” şeklinde konuştu. 

MAGAZİN 04.03.2019, 16:52
Ufuk Bayraktar ailesine böyle kavuştu 

"Ezel" dizisiyle ünlenen son olarak “Vatanım Sensin” dizisinde Dağıstanlı karakteriyle ekralarda olan Ufuk Bayraktar, 2008 yılında karıştığı bir kavgada babasına ait ruhsatsız silahı üzerinde bulundurduğu için yargılandığı davada hapis cezasına çarptırılmıştı.

Yeni projelere hemen başlayaacağız

Tahliyesinin ardından ailesi tarafından karşılanan Bayraktar'ın bir hayli duygulandığı gözlendi. Cezaevinde bir kabadayı hikâyesini anlatan bir film senaryosunu yazdığını açıklayan ünlü oyuncu, “Dışarıdakilerle birlikte yürüttüğümüz bir çalışma. Özgür kalmamla birlikte çalışmalarımız daha da hızlanacak” dedi.

Cezaevi önünde duygu dolu anlar 

Cezaevi çıkışına gelen eşi Merve Bayraktar'la hasret gideren ünlü oyuncu çocukları Efe ve İrem'i çok özlediğini söyledi. Annesi Şenel Bayraktar, amcası Adem Bayraktar ve abisi Uğur Bayraktar da Ufuk Bayraktar'ı yalnız bırakmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!