banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Türkiye’de evlilik programları sonlanınca soluğu Rusya’da aldı

banner1357

Türkiye’de sıkça tartışılan evlilik programları sonlandı. İzmirli Mehmet isimli bir Türk genci ise soluğu Rusya’da yayınlanan evlilik programında aldı.Rusya’da bir televizyonda yayınlanan “Davay pojenimsya” (hadi evlenelim) isimli...

MAGAZİN 14.07.2018, 15:34
Türkiye’de evlilik programları sonlanınca soluğu Rusya’da aldı
banner1353

Türkiye’de sıkça tartışılan evlilik programları sonlandı. İzmirli Mehmet isimli bir Türk genci ise soluğu Rusya’da yayınlanan evlilik programında aldı.

Rusya’da bir televizyonda yayınlanan “Davay pojenimsya” (hadi evlenelim) isimli programa konuk olan Mehmet isimli inşaat mühendisi Türk genci, Türk vatandaşı ile evli olan bir Rus kadından öğrendiği Rusça ile televizyon programına katılarak kendisi için uygun eş aradığını duyurdu. Mehmet’in Rusça öğretmeni stüdyodaki “Neden Türk kızı değil de Rus kızı ile evlenmek istiyor?” sorusu üzerine Türkiye’de ilişkilerin zor olduğunu ve ailelerin çoğu zaman ilişkilere karıştığını ve bu yüzden zorluk yaşadıklarını söyledi. Roza, "Türklerin kendi gelenekleri var, aileler ilişkilere çok karışıyor, benim bir arkadaşım iki kere nişanını attı. Ailesi, evlendikten sonra ’Bu evde yaşayacaksın, maaşını bana vereceksin’ dedi ve bunu kayınvalidesi söyledi. Araba alacaksan modelini biz seçeceğiz diyorlardı" şeklinde konuştu.

Mehmet Alesya’yı seçti

Modellik yapan ve ekonomi okuyan gelin adayı 23 yaşındaki Alesya Mehmet için ayrıca sürpriz olarak Türk kahvesi yaptı. Diğer gelin adayı 22 yaşındaki Anastasiya ise turizm ile ilgilendiğini ve Türkiye’nin ikinci vatanı olduğunu söyledi. Anastasiya Türkiye’yi ve Türk insanlarını çok sevdiğini belirtti. Mehmet ise çok güzel ve sakin olduğunu söylediği, ikinci adayı Alesya’yı seçti.
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 05 Aralık 2019
İmsak 06:06
Güneş 07:38
Öğle 12:30
İkindi 14:51
Akşam 17:13
Yatsı 18:39