Hilas Otel

Çelik İnşaat

Survivor Turabi büyük finalde!

Survivor yarışmasıyla tanınan Turabi, Amerika'da The Challenge programına katılmıştı. Turabi'nin bu yarışmada büyük finale kaldığı öğrenildi.

Survivor Turabi büyük finalde!
banner1311

Türkiye'de şu anda da yayınlanmakta olan Survivor yarışmasının 2014 ve 2015 yıllarında şampiyonu olan Turabi Çamkıran, bu sefer Amerika'da şampiyonluk istiyor.

Önümüzdeki hafta şampiyonun belli olacağı yarışma için sosyal medya hesaplarından finale çıktığını söyleyen Turabi, "Final yarışının ilk bölümünü ilk üçe girerek bitirdim ve haftaya olacak büyük final için yarışmaya hak kazandım! Gelecek hafta The Challenge’da şampiyon belli oluyor" dedi.

SURVİVOR RESMİ HESABINDAN PAYLAŞIM

The Challenge' finali ise TV8'de yayınlanacak. Resmi hesaplardan yapılan açıklamalada "The Challenge finalin ilk bölümü bu gece (Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece) Türkiye saati ile 04:00’te ekrana gelecek. Şampiyonluğa ulaşabilmek için 5 Amerikan ve 2 İngiliz rakibiyle mücadele edecek olan Turabi'ye bu zorlu mücadelede başarılar dileriz" ifadelerini yer verildi.

ieieiei

Challenge’da Turabi şampiyonluk için çıkacağı final yarışı 80 km’den oluşan 3 etaptan oluşuyor. Turabi şampiyonluğa ulaşabilmek için 5 Amerikan ve 2 İngiliz rakibiyle mücadele edecek.

Turabi finale yükseldikten sonra, "Büyük zafer için tek bir adım kaldı. Umarım sizi gururlandırırım" ifadelerini kullanmıştı. Turabi, "Hırsımla, emeğimle, hakkımla, alnımın teriyle, bileğimin gücüyle ve omzumda Türk bayrağı ile finaldeyim" demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312