banner1320

Seda Sayan ateş püskürdü: 'Dangalak'

Şeyma Subaşı'nın kitabındaki skandal 'hidrolik asit' yanlışına sert bir dille tepki gösteren Seda Sayan'ın, kendisine gelen eleştirilere çok sert bir şekilde yanıt verdiği görüldü.

Seda Sayan ateş püskürdü: 'Dangalak'
banner1314

''Sadece Şeyma'' adlı kitapta, “Cilt ve Beslenmeye Dair İpuçlarım” başlıklı kısmında; hidroklorik asit ile hyalüronik asit karıştırılarak okuyucuya “hidrolik asit ve nemlendiriciyi unutma” tavsiyesinde bulunulmuştu. Bunun ardından Seda Sayan, bu yanlışa tepki göstererek şu ifadelerde bulunmuştu:

"Sakın kullanmayın. Kör olur millet. Ne diyecekti biliyor musunuz; hyalüronik asit. Bunun aslı budur. Ama editörlerin suçu… Bu kitabın toplatılması lazım. Bu çok önemli bir şey. Böyle bir şey olur mu? Bir dakika ya, ne yapıyorsunuz siz? Buradan ceza alır.

Her türlü ceza alır, sen şimdi 'bunu kullanın' diyorsun, kör oldu diyelim kullanan. Bu kitapta böyle bir şey yazıyorsa bitti bu iş. Yılların televizyoncusu olarak söylüyorum bu kitapta hidrolik asiti yüzünüze sürün yazıyor ve yandı millet; sakın

 

Yemekteyiz sunucusu Seda Sayan 'Dangalak' diyerek kendisini eleştirenlere ateş püskürdü - Sayfa 4

Bu sert eleştiriden sonra sosyal medyada gündeme oturan Seda Sayan'ın, kendisine tepki gösterenlere de ateş püskürdüğü görüldü. Bir takipçisi Sayan'a "1 sene önce Şeyma'ya köpek olanlar şimdi köpek gibi saldırıyor" deyince Sayan çileden çıktı ve takipçisine "Kimse kimseye köpek olmaz; dangalak doğru yorum yaz" ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300