Samsunlu futbolcunun eşi sahalara döndü!

Samsunlu futbolcu Sabri Saroğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, önceki gün Porsche cipinin rengini değiştirdi. 8 bin 500 TL'ye yapılan değişiklik, Sarıoğlu tarafından sosyal medya hesabından paylaşıldı. 

Samsunlu futbolcunun eşi sahalara döndü!
banner1314

Bir dönem Galatasaray'ın da formasını giyen Samsunlu futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun pilot olan eşi Yağmur Sarıoğlu, eşinin hediye ettiği 2 buçuk milyon TL'lik Lamborghini ile gündem olmuştu. Uzun bir süre lüks aracı nedeniyle konuşulan isim, gösterişe son vermişti. Lüks araçlarını bir bir satan çift, daha mütevazi araçlarla görünmeye başlarken, Sabri Sarıoğlu, geçtiğimiz yıl ise eşine 565 bin TL değerinde Porsche Cayenne almıştı.

Yağmur Sarıoğlu, eşinin aldığı lüks cipinin rengini değiştirdi. Önceki gün bir araç kaplama firmasına giden Yağmur Sarıoğlu, cipinin rengini maviye döndürdü. Bu değişiklik için cebinden 8 bin 500 TL çıktığı iddia edilen Sarıoğlu, değişim anlarını sosyal medyadan paylaştı. Uzun süredir lüks araçlarla görülmeyen Sarıoğlu, paylaşımıyla 'Yengeden İstanbul trafiğine havalı dönüş.' dedirtti.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312