banner1223

Mucize filmin oyuncuları kimler? Nerede çekildi? Konusu ne? Ne zaman vizyonda?

Merakla beklenen, Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi Mucize, ne zaman vizyona girecek? ne zaman sinemalarda gösterime girecek? oyuncu kadrosunda kimler var? Mucize filmi nerede çekildi? Mucize filminin konusu ne?

banner1227

Mucize filmin oyuncuları kimler? Nerede çekildi? Konusu ne?

Mucize filmi sinemaseverler tarafından büyük ilgi görmüştü.2015 yılında sinemade izleyicilerle buluşan film büyük ses getirmişti. Mucize filmi Mahsun Kırmızıgül'ün öne çıkan filmleri arasında bulunuyor. Vizyonda olduğu dönemlerde filmin çekildiği yer de ayrıca merak konusu olmuştu.Peki filmin kadrosunda kimler var?

Mucize filminin oyunları kim? Film nerede çekildi? sorusu film severlerin tarafınca merak konusu. 2015'te vizyona giren filmin konusu ve oyunları çok konuşulmuş ilgi görmüştü. İşte Mucize filmine dair detaylar.

MUCİZE FİLMİNİN OYUNCULARI KİM?

Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmeni olduğu filmde, Talat Bulut, Mert Turak, Mahsun Kırmızıgül, Seda Tosun, Meral Çetinkaya, Erdem Yener
Büşra Pekin, Cezmi Baskın ve Şenay gibi usta isimlerin bulundu. 2015 yapımı bu film Perşembe günü Show TV'de!

MUCİZE FİLMİNİN ÇEKİLDİĞİ YER NERESİ?

Çekimler İzmir Foça, Uşak, Kars ve Kağızman'a bağlı bir köyde çekildi.

MUCİZE FİLMİNİN KONUSU NE?

Mucize filminin konusu, fakirliğin hüküm sürmekte olduğu yıllarda okumayı isteyen yüzlerce çocuğun ve öğretmenlerin hikayesini barındırıyor. 1960'lı yılların darbe döneminde geçen filmin konusu Egeli bir öğretmenin Anadolu'nun ücra bir köşesinde kalmış köye sürgüne gitmesiyle başlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148