Melek Mosso konserinde bacağını açtı babayı alırsın dedi!

Melek Mosso, verdiği bir konserde gündeme oturacak bir harekete imza attı. Kadınların her zaman seslerini çıkarması gerektiğini ifade eden Melek Mosso, bacağını açarak 'babayı alırsınız' dedi.

Melek Mosso konserinde bacağını açtı babayı alırsın dedi!
banner1314

Şarkıcı Melek Mosso bir konserinde yaptığı hareketle gündem oldu. Melek Mosso, Türkiye'de kadınların seslerini daha fazla çıkarması gerektiği üzerine yaptığı konuşmasıyla sosyal medyada gündem oldu. Son günlerde artan kadın cinayetleri, çocuk istismarı ve şiddette dikkat çeken ve konserinde bu sorunu seyirciyle paylaşan şarkıcı Melek Mosso, çok konuşulacak bir harekete imza attı. 

AÇMAK İSTİYORSANIZ AÇIN

Mosso bacaklarını açarak:

"Açmak istiyorsanız açın, konuşmak istiyorsanız konuşun, kimsenin nasıl davranmanız gerektiğine, nasıl konuşmanız gerektiğini söylemesine, ne yapmanız gerektiğini söylemesine ihtiyacınız yok ihtiyacınız yok kızlar. Sizin kendi kanatlarınız var kimsenin kanatları altında durmanıza ihtiyacınız yok. aksini söyleyenlere babayı alırsınız." ifadelerini kullandı.

ORTA PARMAK İŞARETİ OLAY OLDU:

Şarkıcının konuşmasının ardından yaptığı orta parmak hareketi sosyal medyada destek mesajlarının yanı sıra tepki mesajları da aldığı görüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300