banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

İşte Beren Saat'in yasak aşkı

banner1357

Eşi Kenan Doğulu ile evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Beren Saat'in, Fransız DJ Maga ile yakınlaştığı iddia ediliyor. 

MAGAZİN 30.08.2019, 11:43
İşte Beren Saat'in yasak aşkı
banner1353
banner1375

Kenan Doğulu ile evliliklerinde kara bulutlar dolaşan ünlü oyuncu Beren Saat'in, Fransız DJ Maga ile aşk yaşadığı iddia edildi. Halen daha evli olan Beren Saat'in DJ Maga ile aşk yaşadığı iddialarını ise Posta yazarı Uğur Alpakar gündeme getirdi. 

Alkapar, çok konuşulan dedikodu için şu ifadeleri kullandı:

2014’te evlendiği Kenan Doğulu ile evliliğinde yaşadığı krizi bir türlü çözemeyen Beren Saat, ayrı bir eve çıkmıştı. Bu yaz birlikte tatil yapmayan çift az görüşmeye başladı.

Görünen o ki araları gittikçe daha da açıldı. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada Beren Saat olduğu iddia edilen bir kadının karanlıkta, yanında başka bir erkekle çekilmiş pozları dolanmaya başladı.

Söylentiye göre oyuncu, Fransız DJ Maga ile yeni bir romantik ilişkiye yelken açtı. Eldeki veriler şunlar: Gece pek dışarı çıkmayan Beren Saat, 7 Ağustos’ta Tepebaşı’ndaki Klein Garten’da pikapların başına geçen DJ Maga’yı dinlemeye geldi.

Oyuncu, Maga’nın Çeşme’de 9 Ağustos’ta Sommer Klein’daki sahnesinde de en öndeydi. 14 Ağustos’ta Çeşme’de, 18 Ağustos’ta Bodrum’da konser veren eşini dinlemeye gitmeyen Beren Saat, DJ Maga’nın peşinden Çeşme’ye koşmuştu.

Bu arada Beren Saat ve Maga Instagram’da birbirlerini takibe aldı. Durum böyleyken, aşk var mı yok mu siz karar verin.

Yorumlar (0)