banner1223

İddialara videolu yanıt

Arda Kural'ın geçtiğimiz günlerde toplu taşıma aracında çekilmiş hali gündem olunca Kural'dan açıklama geldi, "Çıkan haberler asılsız. Keyifler güzel..."

Arda Kural'ın metrobüste çekilmiş fotoğraflarını sosyla medya üzerinden yayımlayan Onur Akay, "Projelerde yer bulamayan Arda'nın hastalığı yeniden nüksetti ve bitkin bir şekilde metrobüslerde ve minibüslerde dolaşıyor. Günlerdir aynı kazağı giyiyor, telefonunu bile kullanamıyor. Sosyal medya adresleriyle bile ev arkadaşı ilgileniyor" ifadelerini kullanmıştı.

Çıkan 'hastalığı nüksetti' haberlerin ardından Arda Kural'ın, çalıştığı kafenin sahibi bir videosunu yayınladı.

Videoda gayet iyi görünen Arda Kural'ın durumuna ilişkin açıklamalarda bulunan mekan sahibi, "Arkadaşlar, gördüğünüz gibi her şey yolunda. Çıkan haberler asılsız. Keyifler güzel..." ifadelerini aktardı.

Diğer yandan Ece Erken, Lise Defteri isimli dizide beraber rol aldığı Arda Kural ile fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak şu notu paylaştı:

"Lise Defteri'nden bu fotoğraf, yıl 2003 (16 yıl geçmiş)... Arda yine kötüleşmiş diye haberler çıktı, ulaşamadım kendisine... Acil şifalar dilerim..."

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148