banner1223

Hande Erçel'e başsağlığı yağdı

Dün, kanserle savaşında yenik düşen annesini kaybeden Hande Erçel'e sosyal medya üzerinden başsağlığı yağdı.

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in annesinden dün sabah saatlerinde acı haber geldi... Bir süredir kanser tedavisi gören Aylin Erçel yaşam savaşını kaybetti. Ölümünün ardından bir çok ünlü isimden Hande Erçel'e başsağlığı mesajları geldi. 

Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel sonsuzluğa uğurlandı... Kanser tedavisi gören Hande Erçelin annesi yaşamını yitirdi. Daha öncesinde Hande Erçel bir dergide röportaj vermişti; röportajında ise Hande Erçel annesine donör olacağını ifade etmişti.Aylin Erçel'in vefatı üzerine Hande Erçel'in ailesi, sevenleri ve hayranları yasa boğuldu...

Aylin Erçel'in vefatı üzerine ünlü isimler başsağlığı mesajlarını ilettiler.

Pınar Altuğ Atacan; instagramında şu sözleri paylaştı: "Genç yaşta annesiz kalmak... Bu acıyı ancak yaşayan bilir, anlar. Başın sağolsun Handecim, anneciğinin mekanı cennet olsun. O seni hep görecek ve seninle gurur duymaya devam edecek."

Müjde Uzman ise attığı tweet de şunları söyledi:
"Bizzat tanışmış olmasam da Güneş'in Kızları'nda bayıla bayıla izlediğim, gayet de tatlı bir kız olduğuna emin olduğum Hande Erçel'e başsağlığı diliyorum. Kelimeler kifayetsiz elbet.. .Sürekli anlamsızca uğraşıldığında benim içim acıyor, umarım ARTIK bir zahmet yakasından düşersiniz..."

Kerimcan Durmaz da taziyesini şu şekilde ifade etti "Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm, başın sağolsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 14:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
suleyman sımsek
suleyman sımsek - 2 ay Önce

hande ercel hayranlarından Allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun yakınlarına sabır versın

SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148