banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Eylül Öztürk ve Kenan Barış Özkan çiftinden müjdeli haber !

banner1357

Kenan Barış Özkan ile mutlu bir evlilik sürdüren sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, yaptığı paylaşım ile ikinci kez anne olmaya hazırlandığını duyurdu. Çifte takipcilerinden çok sayıda tebrik mesajı geldi.

MAGAZİN 03.02.2020, 14:06 03.02.2020, 14:39 Sümeyra Albayrak
Eylül Öztürk ve Kenan Barış Özkan çiftinden müjdeli haber !
banner1353
banner1375

Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk ve oyuncu eşi Kenan Barış Özkan, 2017 yılında Kenan Barış Özkan ile dünyaevine girdi. 

Geçtiğimiz şubat ayında oğulları Alex'i kucaklarına alan çiftten müjdeli haber geldi.

Eylül Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ikinci kez anne olmaya hazırlandığı duyurdu.

11 haftalık hamile olan Öztürk, eşi ile bu karesini "Kara kurbağa tatlısına kardeş geliyor abileri, ablaları... Bir ömür birbirlerine destek olsunlar. Hoş babası da benim için bir çocuk sayılır, şu hareketlere bak. Ama sen hep ilk aşkım olarak kalacaksın tabii ki Kenan..." notuyla yayınladı.

Çifte takipçilerinden çok sayıda tebrik mesajı yağdı.

Öte yandan Eylül Öztürk'ün ikinci bebek müjdesini verdiği pozun aynısını daha önce PatPat Review adlı kullanıcının çektirdiği ortaya çıktı.

Eğlenceli anlarını ve annelik deneyimlerini takipçileriyle paylaşan Eylül Özkan, geçtiğimiz aylarda Instagram hesabından oğlu Alex'in uyurken çekilmiş fotoğrafını paylaşmıştı.

Eve geldiğinde bebeğinin uyumuş olması, bir günün daha böyle geçip gittiği hissiyatı... Çalışan anne olmak çok ama çok zor... Bir daha bu zamanlar geri gelmiyor ama arada kalıyorsun işte. Mecbur kalıyorsun... Onun için daha iyi bir gelecek mi yoksa onunla vakit geçirebilmek mi... Hayat ve yaşam şartları çok zor be! Hislerimi anlayan var mı?

Yorumlar (0)