banner1320

Evli adamla aşk mı yaşıyor? Serenay Sarıkaya sonunda bombayı patlattı!

Kerem Bürsin'le ayrılığından sonra evli bir iş insanıyla aşk yaşadığı konuşulan Serenay Sarıkaya'nın, bu iddialara yanıt verdiği görüldü.

Evli adamla aşk mı yaşıyor? Serenay Sarıkaya sonunda bombayı patlattı!
banner1314

Serenay Sarıkaya'nın adı, evli bir iş insanıyla anılmaya başlamıştı. 27 yaşındaki genç oyuncu Sarıkaya'nın, hakkında çıkan haberlere sosyal medya hesabından yanıt verdiği görüldü. 

Evli adamla aşk mı yaşıyor? Serenay Sarıkaya sonunda bombayı patlattı! - Sayfa 1

Serenay Sarıkaya, sözlerine "İnanmayacaksınız ama yalnızım ve çooook mutluyum." diyerek başladı. Serenay Sarıkaya mesajına şöyle devam etti:

"Siz, hakkımda her gün aslı astarı olmayan, saygısız ve hadsiz haberler uydurmaya devam ederken, ben genç bir kadın olarak yapılan saldırılara rağmen hala ayaklarımın üzerinde sağlam durmaya çalışıyorum."

"Yok artık! Bu kadar da değil. Buna kimse inanmaz derken; siz algı yönetimi ile ismimi karalamaya ve bundan en ufak bir rahatsızlık duymamaya devam ediyorsunuz. Gelinen nokta inanılır gibi değil."

 "Saygı ve anlayış rica etmiştim sizden. Ancak bunu hala bu zamanda başaramıyorsak ben de gerekeni yapmak, hakkımda çıkan bu gerçek dışı, dayanaksız ve çirkin dedikoduların haberleştirilmesi karşısında hukuksal süreci başlatmak zorundayım. Bundan sonra duruşum bu yöndedir. Bilgilerinize..." 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300