Hilas Otel

Çelik İnşaat

Doğum gününde acı haber!

Bugün doğum günü olan Mehmet Ali Erbil, yakın dostu olan Yalçın Menteş'in ölüm haberini alınca gözyaşlarına boğuldu.

Doğum gününde acı haber!

Diyabetik olan ve akciğer kanseri tedavisi devam eden Yalçın Menteş, dün akşam saatlerinde yaşamını yitirdi. Yoğun bakımdan normal odaya geçen Mehmet Ali Erbil, yakın dostu Menteş'in ölüm haberini doğum gününde öğrendi.

'Doğum gününde acı haber' başlıklı bir yazı kaleme alan Onur Akay yazısında, "Ölüm haberini bu sabah öğrenen Mehmet Ali Erbil’in, hastane odasında gözlerinden yaş gelmiş ve cenazeye katılamayacağı için büyük üzüntü duymuş. Yalçın Menteş'e Allah'tan rahmet dilerken, Mehmet Ali Erbil'in de doğum gününü kutluyor ve yeni yaşında kendisine Allah'tan sağlık diliyorum” şeklinde ifadelere yer verdi.

'YOĞUN FİZİK TEDAVİ BAŞLADI'

Ayrıyetten Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ile alakalı yeni bilgiler de  veren Onur Akay, Erbil’'n yoğun bir şekilde fizik tedavi sürecinde oluğunu ve yakında ayağa kalkacağını ifade etti.

Akay, "Mehmet Ali Erbil, yoğun bakımın hemen yanında bir odada kalıyor ve kendisi ile yine yoğun bakım doktorları ilgileniyor ve yoğun bir şekilde fizik tedavi başladı.

Konuşması ve gıda alımı normal olan Erbil'in, moralinin bozuk olduğunu öğrendiğim. Konuşuyormuş ama uzun uzun sohbetler etmiyormuş. Daha çok uyuyarak vakit geçiriyormuş.

Ayrıca odasındaki televizyondan daha çok maç ve belgesel izliyormuş. Sevdiği yemeklerden az yiyormuş ve kalori dengesini ayarlamak için özel mamalara devam ediliyormuş.

Kilo almaya başlayan Erbil, yakında ayağa kalkacak. Yanında sürekli kardeşi Mustafa Erbil kalıyor ve çok sevdiği oğlu Ali Sadi ise, her gün babasının yanına uğruyormuş." dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER