Dizi setinde cinsel taciz!

Dizi oyuncusu Efecan Şenolsun hakkında, aynı dizide rol arkadaşı olan Elit İşcan'a yönelik cinsel saldırı ve hakaret iddiasıyla dava açıldı.

Dizi setinde cinsel taciz!
banner1314

İnternet üzerinden yayınlanan bir dizide rol alan Efecan Şenolsun'un, aynı dizideki rol arkadaşı Elit İşcan'a cinsel saldırıda bulunduğu ve hakaret ettiği gerekçesiyle Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianameyle hakkında dava açıldı. 

İddianamede, Efecan Şenolsun'un 'Elit İşcan burada mı?' diye bağırdığı, karavana geldikten sonra da İşcan'ı görmesiyle birlikte 'Allah belanı versin.' dediği iddia edildi. 

Sanık İşcan'ın daha sonra sahnenin hazırlanmasını beklediği belirtilirken, Şenolsun'un İşcan'ın yanına gelip beline sarıldığı ve öpmeye çalıştığı iddia edildi. Hazırlanan iddianamede müşteki İşcan'ın, şüpheli Şenolsun'u  kendisinden iterek uzaklaştırdığı, bir kısım sahne çekildikten sonra yine setin  hazırlandığı sırada şüpheli Şenolsun'un tekrar müşteki İşcan'ın yanına gelerek bu  eylemlerine devam ettiği belirtildi.

Tanık olarak dinlenen dizi oyuncularından Kerem Bursin ve Elçin Sangu olayı görmediklerini belirtirken, şüpheli Efecan Şenolsun "cinsel saldırı"  ve "alenen hakaret" suçlarından 7 yıl 9 ay 15 günden, 17 yıl 4 aya kadar hapisle cezalandırılması istendi.
 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308