banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Deniz Akkaya: Hiç cinsel hayatım yok, geceleri karın kaslarıma sarılıp yatıyorum

banner1357

"Şişman bir erkekle beraber olmam" sözleri tartışma yaratan manken Deniz Akkaya, cinsel hayatının olmadığını ifade ederek "Geceleri karın kaslarıma sarılıp yatıyorum" açıklamasında bulundu.

MAGAZİN 03.02.2020, 13:02 Sümeyra Albayrak
Deniz Akkaya: Hiç cinsel hayatım yok, geceleri karın kaslarıma sarılıp yatıyorum
banner1353
banner1375

 , cinsel hayatının olmadığını belirterek "Geceleri karın kaslarıma sarılıp yatıyorum" dedi.

Manken Deniz Akkaya'ten 'nin sorularını yanıtladı. Akkaya, Gence'nin "Sizin sevgiliniz kaslı mı olmalı?" şeklindeki sorusuna "Evin kaslısı benim" yanıtını verdi.

Gence'nin sohbetin devamında yönelttiği ve Akkaya'nın bunlara verdiği yanıtların ilgili bölümü şöyle:

Bu kadar sporun cinselliğe etkisi ne oluyor?

Hiç cinsel hayatım yok! Geceleri karın kaslarıma sarılıp yatıyorum.

İki yıldır hiç mi cinsellik yaşamadınız?

Geçen gün Cem Yılmaz çok güzel bir şey söyledi, "Eve erken gidiyorum, yatağa Cem Yılmaz'la giriyorum". Ben de yatağa Deniz Akkaya'yla giriyorum. Bu çok değerli bir şey, herkesle paylaşamam. Böyle bakınca da hayat çok eğlenceli. Birilerini elinin tersiyle itip eve gitmenin egosu çok yüksek. Ve anlık hazdan daha keyifli.

Libidonuzda sorun yok yani...

Tam tersi. Hayatın başka yerlerinde tık olmayınca kendini spora veriyorsun işte. Pazar günleri  salonunu ilk ben açıyorum, beş ayrı hocam var. Crossfit, fitness, yoga, boks, direk dansı yapıyorum... Bütün enerjimi atıyorum. Bir de şunu söylemek lazım: Kaslı bir vücuda sahip olmak için önünüzde üç engel var. Şeker, alkol ve erkek arkadaş... Benim bedenimle en mutlu olduğum zamanlar hep yalnız olduğum zamanlar.

Yorumlar (0)