Hilas Otel

Çelik İnşaat

Çok şükür kurtuldum!

2009 Miss Globe Türkiye Kraliçesi Banu Öztürk, 2013 yılında evlendiği İsmail Akay'dan boşandı.

Çok şükür kurtuldum!
banner1311

Çocuğun velayetini anneye bırakan mahkeme; Akay'ın, Öztürk'e 250 bin TL maddi, 250 bin TL manevi olmak üzere toplam 500 bin TL tazminat ile çocuk için de aylık 5 bin TL nafaka ödemesine karar verdi.
İki yıldır süren davanın sonuçlanmasının ardından Dominik Cumhuriyeti'nde boşanmayı kutlayan Banu Öztürk, "Çok şükür kurtuldum. Eğer oğlum olmasaydı bunlarla uğraşmazdım ama büyüyünce sorduğunda ona verebileceğim bir cevap var" dedi.

"HERKES HADDİNİ BİLECEK"

Eski Türkiye Güzeli Banu Öztürk, "Ameliyatlık hale getirip bir insanı aldatmak insanlık suçudur. Canımla boğuşurken aldatıldığımı öğrendim ve öğrendiğim gün de boşanma davası açtım. Aldatılmak hazmedilemez. Hiçbir yuva yıkılmak üzere kurulmaz ancak özgürlük sınırsız değildir. Bir insanın özgürlüğü, bir başkasının özgürlüğünün başladığı yere kadardır. Kimse kimsenin yüreğine, canına, malına, kariyerine, ekmeğine zarar veremez, vermemeli. Herkes haddini bilecek. Çok fedakarlık başa belaymış, ben yuvam ve çocuğum için işimi gücümü bırakmıştım, hata etmişim" ifadelerini kullandı.


2013 yılında iş insanı İsmail Akay ile evlenen, 2015'te bir erkek çocuk dünyaya getiren Banu Öztürk, şiddet gördüğü iddiasıyla geçen yıl boşanma davası açmıştı.

Banu Öztürk, tekrar oyunculuğa geri döneceğini, görüşmelerinin devam ettiğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308