banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Bülent Ersoy: 'Ben iki kez vuruldum'

Türk sanat camiasının divası Bülent Ersoy geçtiğimiz günlerde bir dinleyicisinin kafasına mikrofonla vurması hakkında açıklamalarda bulundu.

MAGAZİN 25.03.2019, 14:13 25.03.2019, 15:23

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un geçtiğimiz günlerde sahne aldığı yerde seyircisinin kafasına mikrofonla vurması magazin gündeminde büyük yer edindi. Ersoy'un dinleyicisine vurması hoş karşılanmazken, konuyla ilgili Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Bülent Ersoy açıklamalarda bulundu.

Ersoy, ortada bir şiddet varsa bu bana uygulanmıştır derken, 'Ağzı olan her şeyi konuşuyor. Orada yapılan bir şiddet varsa bu şiddet bana uygulanmış demektir. Ben orada eserimi seslendiriyorum, aynı zaman da ben eserimi o anda yaşarım konsantre olmuşum biri çıkmış gelmiş. Orada işletmenin korumaları açısından da bir açıktır. O kişinin zaten oraya çıkmaması gerekiyordu.' dedi. 

Diva, iki kez sahnede vurulduğunu ve tek böbreğini kaybettiğini, bu nedenle de temkinli olduğunu belirtti. Ersoy, 'Ben iki kez sahnede vuruldum, tek böbreğimi kaybettim. Bu bana yapılan şiddet değil ölümle sonuçlanabilecek bir saldırıydı. Ben o kadar çok insan severim ki beni vuran kişiyi dahi affettim ama kanunlar affetmedi.' ifadelerini kullandı. 

SARHOŞTU

Konuyla ilgili açıklamalarına devam eden Bülent Ersoy, kadının sarhoş olduğunu ve yerlere düştüğünü iddia ederken, 'İnsanlar kendilerini benim yerime koysun. O kadın geldi beni bıçakladı ne olacak, sorumlusu kim olacak?Birebir karşı karşıyasınız, ne yapacağı meçhul.' diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!