banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Bu sefer tamamen üstsüz

banner1357

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Arnavut kökenli İngiliz şarkıcı Rita Ora, bu kez Love Magazin dergisi için verdiği üstsüz pozla gündeme geldi. Ora'nın cesur pozu magazin gündemine oturdu.

MAGAZİN 03.02.2020, 10:52 Sümeyra Albayrak
Bu sefer tamamen üstsüz
banner1353
banner1375

 hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken 29 yaşındaki İngiliz şarkıcı , bu kez Love  dergisi için verdiği pozla magazin gündemine bomba gibi düştü.

ÜSTSÜZ POZLARI GÜNDEM OLDU

29 yaşındaki şarkıcı Rita Ora, üzerinde bir kolye ve eldivenle Love Magazin dergisi için objektif karşısına geçti. Verdiği üstsüz pozla dikkat çeken Rita Ora, yaptığı açıklamalarla da gündem oldu.

"HASSAS KIRILGAN DUYGULARA SAHİP BİR TARAFIM VAR"

Kendisi hakkında açıklama yapan ünlü şarkıcı, "İnsanlar beni sürekli işkolik olarak görüyor. Dediğim dedik ve sert mizaçlı görüyorlar. Ama benim içimde daha hassas kırılgan duygulara sahip bir taraf var. Benim müziğim neyse o. Ne mutlu ki şarkılarım amacına ulaşıyor. Şimdiye kadar bu tarafımı göstermek zorunda kalmamıştım. Aslında hep içimde saklıyordum. Fakat artık bir şekilde buna hazırım. Belki de büyümek böyle bir şeydir" dedi.

Yorumlar (0)