banner1313

banner1300

banner1334

Berrak Tüzünataç yüzünden mi ayrıldılar?

Çukur dizisiyle ünü yakalayan Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşayan ve geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları iddia edilen Birkan Sokullu'dan açıklamada geldi. 

MAGAZİN 12.04.2019, 14:20 12.04.2019, 14:24 Ceylan
Berrak Tüzünataç yüzünden mi ayrıldılar?

Magazin dünyasının gözde çifti Dilan Çiçek Deniz ile Birkan Sokullu'nun ayrıldığı iddia edilmişti. İkili konuyla ilgili bir süre sessiz kalırken, Birkan Sokullu ayrılık iddialarına netlik kazandırdı. Sokullu, Deniz'le ayrıldıklarını açıklarken, 'Özel hayatım hakkında konuşmak istemiyorum ama şunu söyleyebilirim ki Dilan'la saygı ve sevgi çerçevesinde ayrıldık.' dedi.

İkilinin ayrılmasındaki temel etkenin ise Birkan Sokullu'nun eski aşkı olan Berrak Tüzünataç'ın Instagram'da bulunan fotoğraflarını silmemesi gösterildi. Berrak Tüzünataç ile aşk yaşayan Birkan Sokullu'nun ünlü yıldızdın sosyal medya hesabında çok sayıda fotoğrafı bulunuyordu. Dilan Çiçek Deniz'in bu konudan duyduğu rahatsızlığı Birkan Sokullu'ya bildirdiği ancak Sokullu'dan Berrak Tüzünataç'la arkadaş oldukları ve görüşmeye devam edebileceği yönünde cevap gelmesi üzerine ayrılmaya karar verdiği iddia edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!