banner1219

Aralarında aşk mı var?

Müslüm filminde Müslüm Gürses rolüne bürünen Şahin Kendirci, aşk dedikodularına dahil oldu. 18 yaşındaki Aleyna Tilki ile aralarında ilişki olduğuna dair iddialar gündemdeki yerini koruyor. Şahin Kendirci kimdir? Şahin Kendirci nereli? Şahin Kendirli kaç yaşında? İşte detaylar...

Müslüm filminde Müslüm Gürses rolüne bürünen Şahin Kendirci, aşk dedikodularına dahil oldu. 18 yaşındaki Aleyna Tilki ile aralarında ilişki olduğuna dair iddialar gündemdeki yerini koruyor.

Bu iddialara Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa isimli tv programı üzerinden yanıt veren Şahin Kendirci, yalnızca "Bu haberlere sadece sustum çünkü ben annemin babamın yanında böyle şeyleri konuşmaktan utanırım. Bizim ailemizde böyle şeyler olmaz. Ben sizin elinizde büyüdüm zaten benim küçüklüğümü biliyorsunuz. Kendisi meslektaşımdır, yaptığı işi de beğeniyorum, saygı duyuyorum ama tanışmıyoruz bile." demekle yetindi. 

ŞAHİN KENDİRCİ KİMDİR?

Zamanında O Ses Türkiye'deki performansıyla birinci olan, son zamanların gişe rekortmeni filmi Müslüm'de Müslüm karakterine bürünen Şahin Kendirci aslen Şanlıurfalı. 

2001'de Adana'da doğan Kendirci, 13 yaşında katıldığı O Ses Türkiye Çocuklar'la ismini duyurmuştu. Yarışmadaki performansıyla da gönülleri fetheden Kendirli, birinci olmuştu.

2014 yılında "Bana Masal Anlatma" ile Fatih
Artman, Hande Doğandemir, Cengiz Bozkurt, Sadi Celil Cengiz gibi isimlerle filmde yer alan Kendirli son olarak Müslüm filminde de Müslüm Gürses'i canlandırdı.

Geçen akşam tekrar O Ses Türkiye'de performans sergileyen Kendirci,  "Adana'ya Gidek" parçası ile de beğeni
kazanarak ve gündem oldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148