Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
5s dikey izo HRS Ajans

Madeni Sanatkarlara Güçlü Aday!

featured

Madeni Sanatkarlara Güçlü Aday! Samsun’un sevilen sanayi esnafından Fatih Keleş, 10 Ocak’ta düzenlenecek Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimlerine aday olduğunu açıklayarak, “Şimdi değişim zamanı. Güçlü bir yönetimle başkanlığa adayım” dedi

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Fatih Keleş, “10 Ocak’ta gerçekleştireceğimiz seçim öncesi, sanayi esnafımızın büyük desteği ile adaylığımı açıklıyorum. Şimdi yönetimde değişim zamanı” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2022 01 03 at 15.58.56 Ana Manşet

“BAYRAĞI TESLİM ALACAĞIZ”

Samsun’da 10 Ocak 2022 Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan Madeni Sanatkarlar Odası başkanlık seçiminde, güçlü bir yönetim ile birlikte adaylığını açıklayan Fatih Keleş, “Esnafımızın, başkanlığım konusundaki ortak fikri ve desteği sonucunda, aday olmaya karar verdim. Madeni Sanatkarlar Odası gibi esnaf yapılarında, değişim önemlidir. Değişim, beraberinde yeni bir heyecanı ve kapsamlı projeleri getirir. Seçimleri bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Ben de güçlü bir yönetim listesi ile bu yarışta bayrağı teslim almaya ve odamızın daha güçlü ve daha verimli olmasını sağlamaya hazırım” diye konuştu.

“DEV PROJELERLE GELİYORUZ”

Sanayi esnafının sesi olmaya kararlı olduğuna dikkat çeken Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fatih Keleş, birbirinden önemli projeleri hayata geçirmek için bu yola çıktığını belirterek, “Odamızı teknoloji ile buluşturarak ‘Mobil Maden Odası’ uygulamasını başlatacağız. Üniversite öğrencisi olan sanayi esnafı çocukları için bir eğitim destek paketi oluşturacağız. Çıraklar için yemekhane projesini hızla hayata geçireceğiz. Meslek edindirme kursları ile sanayiye yeni ara elemanlar kazandıracağız. Herkese, sanayi esnafının gücünü ve odanın etkinliğini göstereceğiz. Tüm esnafımızın seçime katılmasını ve bize destek vererek, değişime katkı sağlamasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

 

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.