doğa calven duru
       
5s izosam bilgi

Liv Hospital Samsun’dan Renkli Kutlama: İyi ki Varlar

samsun-liv-hastanesi-anneler-gunu-kutlamasi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Liv Hospital Samsun’dan Renkli Kutlama: İyi ki Varlar Liv Hospital Samsun çalışanları, anneler gününü sözlerini kendilerinin yazdığı ve birlikte seslendirdikleri şarkı ile kutlayarak hastane misafirlerine de renkli anlar yaşattı

Liv Hospital Samsun, Anneler Günü kutlaması için kıymetli annelere şarkı yazdı ve bu şarkı için çalışanlarının seslendirdiği bir video çekti. Sözlerini Liv Hospital Samsun Kurumsal İletişim Sorumlusu Dilara Kazanci’nin yazdığı “Annem Canım Annem” şarkısı, annelerin klişe sözlerinden ve Liv ailesinin annelere verdiği mesajdan oluşuyor.

Hastanenin sosyal medya hesaplarından paylaşılan şarkıyı tüm doktor ve hastane personeli birlikte seslendirdi. Şarkıyı annelere hediye eden Liv ailesi, klip çekimi esnasında çok eğlendi; hastane misafirleri de renkli anlar yaşadı.

samsun liv hastanesi anneler gunu kutlamasi Samsun

ANNELERİMİZ ÇOK KIYMETLİ

Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Fatma Tan Dürüst , “Bizleri koruyup kollayan, bu yaşa getiren, emek veren annelerimiz dünyanın en kıymetlileri. Annelerimiz iyi ki varlar, Liv Hospital Samsun ailesi olarak annelerimize ‘Annem Canım Annem’ şarkısını armağan ettik. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun” dedi.

WhatsApp Image 2021 05 10 at 10.30.09 1 Samsun

WhatsApp Image 2021 05 10 at 10.30.09 Samsun


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir