Meteoroloji'den yapılan değerlendirmelere göre Samsun hava durumu bugün (16 Temmuz Cumartesi) Parçalı ve çok bulutlu, doğu kesimleri aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı 28 derece olacak

Yapılan son değerlendirmelere göre; bölgemizin batı kesimlerinin parçalı ve az bulutlu, doğu kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Ordu ile Samsun'un doğu kesimlerinin aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların gece saatlerinde Ordu çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: 1 ila 3 derece artması bekleniyor.

RÜZGAR: İç kesimlerde kuzey ve doğulu yönlerden, kıyı kesimlerde ise batı ve kuzeybatılı yönlerden orta kuvvette, öğleden sonra kıyı kesimlerde yer yer kuvvetli (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların gece saatlerinde Ordu çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden oluşabilecek olumsuzluklara karşı (Su baskını, Ani sel, ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji öğle saatlerini işaret etti! Samsun hava durumu 13 Ağustos Cumartesi Meteoroloji öğle saatlerini işaret etti! Samsun hava durumu 13 Ağustos Cumartesi

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.