banner1017

Vali Ahmet Hamdi Nayir: Kütahya basınının problemli bir yapısı yok

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kütahya basınının seviye olarak iyi bir noktada olduğunu dile getirdi.Nayir, Kütahya Dumlupınar Gazetesi imtiyaz sahibi Nurhan Pehlivangil ile gazete personelini kabul etti.Vali Nayir’in makamında gerçekleşen ziyarette...

Vali Ahmet Hamdi Nayir: Kütahya basınının problemli bir yapısı yok
banner1015

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kütahya basınının seviye olarak iyi bir noktada olduğunu dile getirdi.

Nayir, Kütahya Dumlupınar Gazetesi imtiyaz sahibi Nurhan Pehlivangil ile gazete personelini kabul etti.

Vali Nayir’in makamında gerçekleşen ziyarette gazetenin sorumlu yazı işleri Müdürü İlhan Boz, sayfa editörü Ahmet Oruç, muhabir Ali Atış yer aldı.

Kabullerinden dolayı Vali Ahmet Hamdi Nayir’e teşekkür eden Nurhan Pehlivangil, gazete hakkında bilgiler verdi.

Kütahya basınının ilin menfaati yönünde hassas çalışmalar yürüttüğünü belirten Vali Ahmet Nayir, “Kütahya basını seviye olarak güzel bir noktada. Problemli bir yapısı yok, kendi içlerinde de uyumlular. Bu yönüyle bizi rahatlatıyor. Birçok konuda bize danışma ihtiyacı duyuyorlar. İl menfaati açısından sıkıntı gördüğümüz bir durum varsa, emir verecek durumumuz yok; ama tavsiye olarak şöyle yapılsa daha iyi olur diyoruz, arkadaşlarımız da dikkate alıyorlar. Sonuçta bu şehir hepimizin. Eğer bu şehrin adı kötüye çıkacaksa bir haber geçmenin karşılığı olmamalı, orada biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Görevini yapan, ilin menfaatlerini düşünen bir basın olarak gördük arkadaşlarımızı. İnşallah siz de o zincirin yeni bir halkası olarak bunu devam ettirirsiniz. Yine Kütahya ortak paydasında hem vatandaşa hem de bize yol gösterirsiniz. ’Bizim aynamız, vatandaşın da dili olursunuz’ diye düşünüyoruz” diye konuştu. (EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1052

banner1051