banner1223

Öğrencilerden "Mucit Abla ile Küçük Mucitler" gösterisine ilgi

Kütahya’nın Pazarlar İlçesinde Pazarlar Kaymakamlığının kültürel ve sosyal etkinlikleri çerçevesinde "Mucit abla ve küçük mucitler" gösterisi düzenlendi.Pazarlar Kaymakamlığınca organize edilen etkinlik Pazarlar Çok Programlı Anadolu...

Öğrencilerden "Mucit Abla ile Küçük Mucitler" gösterisine ilgi

Kütahya’nın Pazarlar İlçesinde Pazarlar Kaymakamlığının kültürel ve sosyal etkinlikleri çerçevesinde "Mucit abla ve küçük mucitler" gösterisi düzenlendi.

Pazarlar Kaymakamlığınca organize edilen etkinlik Pazarlar Çok Programlı Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Pazarlar İlkokulu, Pazarlar Ortaokulu ve Sofular İlk-Orta okulu öğrencileri için ayrı ayrı yapılan gösteride öğrenciler keyifli zaman geçirdi.

Gösteriye Pazarlar Kaymakamı Gürsel Temurci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi, Milli Eğitim Şube Müdürü Canfer Gürbunar, okul müdürleri , öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Pazarlar Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi, bilim gösterisinin, İlkokul ile Ortaokul çağındaki çocukların hayal gücünü genişletmek ve bilime olan ilgilerini artırabilmek amacıyla yapıldığını belirterek, bilimin çok eğlenceli ve şaşırtıcı olabileceğini göstermek amacıyla küçük mucitler bilim gösterisini sergilediklerini ifade etti. Sevgi, "Öğrencilerimize bu imkanı sağlayan kaymakamımız Gürsel Temurci’ye teşekkür ederiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148