Müdür Cebeci’den il birincisi öğretmenlere teşekkür

Hisarcık İlce Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, Dyned İngilizce Eğitimi Programı’na katılan öğrencilerin yüzde 100’lük bir kullanım oranı yakalayarak il çapında birinci olmalarına yaptıkları katkılardan dolayı İngilizce ve Bilişim...

Müdür Cebeci’den il birincisi öğretmenlere teşekkür

Hisarcık İlce Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, Dyned İngilizce Eğitimi Programı’na katılan öğrencilerin yüzde 100’lük bir kullanım oranı yakalayarak il çapında birinci olmalarına yaptıkları katkılardan dolayı İngilizce ve Bilişim Teknolojisi öğretmenlerine teşekkür yemeği verdi.

Türkiye çapında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan Dyned İngilizce Eğitimi programının Kütahya’da titizlikle uygulanmakta olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, ”Gerek İl Milli Eğitim Müdürlüğü, gerek Valilik tarafından her öğrencinin Dyned kullanım oranı aylık raporlarla takip edilmektedir. Hisarcık geçtiğimiz ay bin 79 öğrencinin katılımıyla yüzde 100’lük bir kullanım oranı yakalayarak il çapında birinciliğe yerleşmiştir” ifadelerine yer verdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, öğrencilerin bu başarıyı yakalamasına destek ve emek veren İngilizce öğretmenleri ve Bilişim Teknolojisi öğretmenlerine bir teşekkür yemeği verdi.

Kaymakam Tuncay Karataş’ın da katıldığı yemekte bir konuşma yapan Müdür İlhan Cebeci, ”Bu yıl ilçe olarak İngilizce Dil Sistemi Dyned’te başarı elde ederek bizleri onure ettiniz. Sizlere birebir teşekkür etmek için bu daveti düzenledim. Daha iyi şeylere layıksınız. Hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın bundan sonra da devam edeceğine yürekten inanıyorum” dedi.(MA-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127