Kütahya Belediyesi 'çiçek Bahçesi' Gibi

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'nu 'tebrik' ziyaretleri sürerken, gönderilen çiçekler nedeniyle başkanlık makamı ve odanın girişi adeta çiçek bahçesine döndü30 Mart Yerel Seçimleri'nde yüzde 48,9 oranında oy alarak Kütahya...

Kütahya Belediyesi 'çiçek Bahçesi' Gibi
banner1314
Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'nu 'tebrik' ziyaretleri sürerken, gönderilen çiçekler nedeniyle başkanlık makamı ve odanın girişi adeta çiçek bahçesine döndü

30 Mart Yerel Seçimleri'nde yüzde 48,9 oranında oy alarak Kütahya Belediye Başkanı seçilen Kamil Saraçoğlu, göreve başladığı günden itibaren ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor.

Saraçoğulu'nun göreve başlaması sebebiyle gönderilen çiçekler başkanlık makamı ve makam odası girişindeki sekreterya kısmını çiçek bahçesine çevirdi.

Başkan Saraçoğlu, mesaisinin büyük bir bölümünü kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle çeşitli dernek üyelerini ağırlayarak geçiriyor.

Bizzat yapılan ziyaretlerin yanı sıra birçok kurum ve kişi de makama gönderdikleri çiçeklerle Başkan Kamil Saraçoğlu’a tebrik ve 'hayırlı olsun' dileklerini iletiyor. Ziyaretçilerin beraberinde getirdiği ve gönderilen çiçekler nedeniyle başkanlık makamında çiçekleri koyacak yer kalmayınca, çiçeklerin bir bölümü makamın girişinde yer alan sekreteryanın bulunduğu bölüme konmaya başlandı.(EFE)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300