Hilas Otel

Çelik İnşaat

Kaymakam Şahin: Şehit ve gazilerimize şükran borçluyuz

Aslanapa Kaymakamlığı tarafından, ilçe merkezi ve köylerinde ikamet eden şehit yakınlarına ve gazilere iftar yemeği verildi.Özel bir işletmede verilen iftar yemeğine Aslanapa Kaymakamı Yunus Emre Şahin, Belediye Başkanı Asaf Akar, daire amirleri,...

Kaymakam Şahin: Şehit ve gazilerimize şükran borçluyuz

Aslanapa Kaymakamlığı tarafından, ilçe merkezi ve köylerinde ikamet eden şehit yakınlarına ve gazilere iftar yemeği verildi.

Özel bir işletmede verilen iftar yemeğine Aslanapa Kaymakamı Yunus Emre Şahin, Belediye Başkanı Asaf Akar, daire amirleri, şehit aileleri, gaziler ve aileleri katıldı.

Aslanapa Kaymakamı Yunus Emre Şahin, yemek sonrası yaptığı açıklamada, ’’Şehit aileleri, bu vatan için toprağa düşen şehitlerimizin bize emanetidir. Şehitlerimizin emanetine sahip çıkmak önemli görevlerimizden biridir. Biz, dün olduğu gibi bugün de onlarla beraberiz, onların sıkıntılarını ve dertlerini unutmamız mümkün değildir. Vatanımız için şehadet şerbetini içen aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla yad ediyorum. Bu topraklarda kahramanlık destanları yazan şehit ve gazilerimize şükran borçluyuz”ifadelerini kullandı. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312