Hilas Otel

Çelik İnşaat

Hilal ile ay gökyüzünde Türk bayrağını simgeledi

Kütahya’nın Emet ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinde gökyüzünde buluşan ay ve yıldız Türk bayrağını anımsattı.Emet ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinde yüzlerce kişi meydanı...

Hilal ile ay gökyüzünde Türk bayrağını simgeledi
banner1314

Kütahya’nın Emet ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinde gökyüzünde buluşan ay ve yıldız Türk bayrağını anımsattı.

Emet ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinde yüzlerce kişi meydanı doldurdu. Türk milletinin 251 şehit vererek destan yazdığı 15 Temmuz’da gökyüzünde hilal şeklinde ay ve yıldız Türk bayrağını anımsattı. Kutlamalar esnasında bu durumu farkeden vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Etkinlik esnasında gökyüzünde ay ve yıldız görüntüsü etkinliklere ayrı bir anlam karttı. Vatandaşlar tarafından bu durum Türk Bayrağının simgesi olan ay ve yıldız gökyüzünde 15 Temmuz kutlamalarına selam durdu şeklinde yorumlandı. Hilal şeklindeki ayın yıldızı içine alacak şekilde görüntülenmesi vatandaşlar tarafından soyal medyada bol bol paylaşıldı. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308