banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Gözde Aygün öğretmen, yaz tatili yapmadı

banner1357

Şaphane Halk Egitimi Merkezi Müdürlüğü’nde çalışmalar yaz tatili boyunca aralıksız devam etti. İngilizce öğretmeni Gözde Aygün, öğrencilerin ingilizce öğrenmesi için tatil yapmadan aralıksız eğitim verdi.Özellikle Yabancı dil kurslarının...

KÜTAHYA 05.09.2018, 11:52
Gözde Aygün öğretmen, yaz tatili yapmadı
banner1353
banner1375

Şaphane Halk Egitimi Merkezi Müdürlüğü’nde çalışmalar yaz tatili boyunca aralıksız devam etti. İngilizce öğretmeni Gözde Aygün, öğrencilerin ingilizce öğrenmesi için tatil yapmadan aralıksız eğitim verdi.

Özellikle Yabancı dil kurslarının aralıksız devam ettiği ilçede, öğrenciler yapılan kurs faaliyetlerinden son derece memnun olduklarını dile getirerek, özel dil okulunun bulunmadığı ilçede Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü sayesinde A1 düzeyde çok iyi bir ingilizce eğitimi aldıklarını ifade ettiler.

Kurum Müdürü Fuat Bayri, yaptığı açıklamada, ’’Özellikle Usta Öğretici Gözde Aygün’e teşekkür ediyorum. Kursiyerler için fedakarlık yaparak yaz tatili boyunca aralıksız kurs çalışmalarına devam etti. Bu da beraberinde başarıyı getirdi. Çok verimli bir yaz dönemi geçirdik" diye konuştu.
Yorumlar (0)