Uzman Anahtar https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
5s dikey akın HRS Ajans

Kur Düştü, Fiyatlar Güncellendi! Sıfır Araçlara Peş Peşe İndirimler

featured

Kur Düştü, Fiyatlar Güncellendi! Sıfır Araçlara Peş Peşe İndirimler Dolar kurundaki sert düşüş sonrası otomobil fiyatları için peş peşe indirim haberleri gelmeye başladı

9 otomobil firması sıfır araç fiyatları için indirim yaptı. Renault, Dacia, BMW, Land Rover, Mini Cooper, Hyundai, Citroen, Opel ve Peugeot, yeni kur seviyesine göre otomobil fiyatı güncellemesi yaptı. İşte otomobil fiyatlarında indirimle ilgili son dakika haberinin ayrıntıları!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kabine Toplantısı sonrası duyurduğu önlem paketi etkisini göstermeye başladı. 20 TL’ye kadar yükselen dolar kuru, sabah saatlerinde 11 TL seviyelerine kadar çekildi. Daha sonra ise 12-13 TL arasında bir denge yakaladı. Kurdaki düşüş sonrası otomobil firmalarından otomobil fiyatları için peş peşe indirim haberleri geldi. 9 otomobil firması sıfır araçlarda yüzde 10-11 oranında indirime gitti. Güncellenen yeni sıfır otomobil fiyatı listeleri, firmaların sitesinde yer aldı.

KUR DÜŞTÜ, FİYATLAR GÜNCELLENDİ, OTOMOBİL FİRMALARINDAN PEŞ PEŞE İNDİRİM

Dolar kurundaki hareketlilik sonrası sert şekilde yükselen otomobil fiyatları, kurdaki sert düşüş sonrası yeniden revize edildi. Sektördeki birçok önemli otomobil firması, sıfır araç fiyatları için yüzde 10-11 oranında indirimler gerçekleştirdi.

RENAULT VE DACIA

Renault ve Dacia, kurdaki düşüş sonrası sitesindeki sıfır otomobil fiyatlarını revize etti. Siteyi kapatarak fiyatları düşüren Ranault ve Dacia’nın indirim gerçekleştirmesi sonrası diğer otomobil markalarından da benzer hamleler geldi.

CİTROEN, PEUGEOT VE OPEL

Citroen, Opel ve Peugeot bugün itibarıyla tüm modellerinde otomobil fiyatlarını ortalama yüzde 10-11 arasında indirdiğini duyurdu.

BMW, LAND ROVER, HYUNDAI VE MİNİ COOPPER

Kurdaki düşüşün ardından öğle saatlerinde BMW, Land Rover, Mini Cooper ve Hyundai de sıfır otomobil fiyatları için güncellemeye gitti.

GÖZLER DİĞER OTOMOBİL MARKALARINDA

Dokuz otomobil firmasının fiyatlarda indirime gitmesinin ardından gözler diğer otomobil firmalarına çevrildi. Kurdaki artışı fiyatlarına yansıtan otomobil şirketlerinin döviz kurundaki düşüş sonrası fiyatlarını yeniden indirmesi bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.