doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Kulüp Dizisi 2. Sezon Yayınlanacak Mı?

kulup-dizisi-2.-sezon-yayinlanacak-mi
Daha Fazla Göster

Kulüp Dizisi 2. Sezon Yayınlanacak Mı? 5 Kasım’da Netflix’te yayına giren ve seyircinin beğenisini kazanan Türkiye Yahudileri’ni merkeze alan Kulüp dizisi 2. sezon yayınlanacak mı sorusu merak ediliyor. İşte detaylar…

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Metin Akdülger ve Barış Arduç gibi dikkat çekici isimlerin yer aldığı Kulüp dizisi 5 Kasım’da Netflix’te yayına girdi.

1950’li yıllarda Beyoğlu gece hayatının perde arkasında İstanbul’daki sefaradların hikayesini anlatan Kulüp, dönemi yansıtan kostümleri, dekoru, müzikleriyle izleyiciyi resmen geçmişe götürdü. Hikâyesi gerçek hayattan esinlenilerek hazırlanan yeni dizi “Kulüp”, Yahudi bir kadın olan Matilda ve kızı Raşel’in hayatına odaklanıyor.

Şalom’da yer alan habere göre çekimlerde dönemin Yahudi kültürünü doğru yansıtabilmek için Türk Yahudi Toplumu üyelerinden danışmanlık alındı. Oyunculara bazı Ladino ifadeler öğretildi ve bir sahnede geleneklere uygun şekilde Şabat sofrası kuruldu.

6 bölümü yayınlanan diziyi bir solukta bitirenler ise, ikinci sezona dair gelişmeleri merak ediyor. Kulüp dizisi 2. sezon olacak mı, ne zaman yayınlanacak soruları dizi severlerin gündeminde.

KULÜP DİZİSİ 2. SEZON YAYINLANACAK MI?

Kulüp dizisi, 2.sezon onaylı olarak yayın hayatına başladı. Dizinin ilk ilk sezonu 5 Kasım 2021 itibari ile yayınlanmıştı. Dizinin 2.sezonunun 2022’nin ilk yarısında yayınlanması bekleniyor.

KULÜP DİZİ KONUSU

Eski bir mahkum olan Matilda, 1955 yılının en önemli gece kulüplerinden birinde çalışır. Matilda’nın kızı Raşel, o hapisten çıkana kadar varlığından bihaberdir.

Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel’i Pera’nın belalısı olan Fıstık İsmet’ten uzak tutmak için çabalar. Matilda aynı zamanda patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim’in egoları ile de mücadele etmeye çalışır.

Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.

KULÜP OYUNCU KADROSU

Gökçe Bahadır (Matilda Aseo)

Barış Arduç (İsmet Denizer)

Asude Kalebek (Rasel Aseo)

Salih Bademci (Salim Songür)

Metin Akgülder (Orhan Şahin)

Fırat Tanış (Çelebi)

Merve Şeyma Zengin (Tasula)

İştar Gökseven (Ali Seker)

Murat Garibağaoğlu (David)

DAHA FAZLA GÜNCEL HABER İÇİN TIKLAYINIZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir