Hilas Otel

Çelik İnşaat

Kurtlar Vadisi'nde de rol almıştı, işte gerçek ölüm sebebi!

Uzun süredir ekranlarda olmayan ünlü oyuncu Adem Yavuz Özata'nın hayatını kaybettiği öğrenildi. Ünlü oyuncu Özata'nın ölüm sebebinin ise kalp krizi olduğu öğrenildi.

Kurtlar Vadisi'nde de rol almıştı, işte gerçek ölüm sebebi!
banner1314

Kariyerinde Ömre Bedel, Papatyam, Ezel, Aşkı-ı Memnu, İki Aile, Sıla, Ihlamurlar Altında ve Kurtlar Vadisi gibi birçok dizide ve ayrıca filmde kısa kısa roller alan ünlü oyuncu Adem Yavuz Özata'nın oyuncu arkadaşı İrfan Kangı ,arkadaşı için sosyal medya hesabından şu duygusal mesajı paylaştığı görüldü:

"Tanıdığım en güleç, pozitif ve iyi niyetli adamlardan biriydi Adem Yavuz Özata. İstanbul'a döndük acı haberi geldi. Daha 2 hafta önce görüşmüştük. Oyunlarımıza her geldiğinde eli boş gelmez tatlısıyla gelirdi kardeşim.

"ÇOK ERKEN"

Çok erken pisi pisine gitti bu dünyadan. Daha oyunlar yapmayı planlıyorduk ama zamansız vedası bir kez daha hayatın ne olduğunu bize gösterdi. Mekanın cennet, ruhun şad olsun."

Ailesi ve arkadaş çevresi tarafından sevecenliğiyle, temizliğiyle ve projelerindeki başarısıyla tanınan Adem Yavuz Özata'nın cenazesinin ise Pazar günü (bugün) öğle namazını müteakip Bağcılar'daki Molla Gürani Camii'nden kaldırıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308