banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1324

İstihdama Katkı Sağlayan En Başarılı Sivil Toplum Ödülü’ne Nilüfer Çevikel layık görüldü

banner1357

13'ÜNCÜ YILIN EN'LERİ ZİRVESİ'NDE İSTİHDAMA KATKI SAĞLAYAN EN BAŞARILI SİVİL TOPLUM KATEGORİSİNDE ÖDÜL ALAN DEMİRTAŞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SANAYİCİ İŞ İNSANLARI DERNEĞİ BAŞKANI, (DOSABSİAD) NİLÜFER ÇEVİKEL "HEM ARKADAŞLARIM ADINA HEM DE DERNEĞİM ADINA ÖDÜLÜ ŞEREFLE KABUL EDİYORUM" DEDİ.

KÜLTÜR - SANAT 13.10.2020, 22:45
16
İstihdama Katkı Sağlayan En Başarılı Sivil Toplum Ödülü’ne Nilüfer Çevikel layık görüldü
banner1353
banner1375

13’üncü Yılın En’leri Zirvesi’nde, İstihdama Katkı Sağlayan En Başarılı Sivil Toplum kategorisinde ödül alan Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Başkanı Nilüfer Çevikel, "Hem arkadaşlarım adına hem de derneğim adına ödülü şerefle kabul ediyorum" dedi.

Ankara’da bir otelde düzenlenen 13’üncü Yılın En’leri Zirvesi Ödül Töreni’nde Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş İnsanları Derneği Başkanı Nilüfer Çevikel ‘İstihdama Katkı Sağlayan En Başarılı Sivil Toplum Kategorisi’nde ödüle layık görüldü. Ödül töreninde konuşan Çevikel, "Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğinde önerdiği gibi sanayili işadamları olarak DOSABSİAD adına bir meşale yaktık. Bize yatırımlarımızda ve istihdamı arttırmada her zaman destek veren Bursa Ticaret Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay’a teşekkür ediyorum. Hem arkadaşlarım adına hem de derneğim adına ödülü şerefle kabul ediyorum" ifadelerini kullandı.

Ödül aldığı için çok güzel duygular içerisinde olduğunu belirten Çevikel, "Her şeyden önce bugün Ankara’nın kuruluşunun 97. yıl dönümü. Bu güzel günde Mustafa Kemal Atatürk’ün bize gösterdiği yolda çalışmak, üretmek bunun karşılığında ödüle nail olmak son derece önemli bir duygu. Biz işçi çıkarmayacağız diye Mart ayı başında deklare ettik. Bu da bütün Türkiye’ye yayıldı. Bundan sonrasında da başımıza gelecek her şeyi birlik ve beraberlik içerisinde atlatmamız gerekiyor. Bu yüzden insan, insan, insan" diye konuştu.

Yorumlar (0)