’içimizdeki Yalnızlık’ Adlı Resim Sergisi 12 Şubat’ta Açılıyor

Ressam İnci Kandıralı yönetimindeki ’İçimizdeki Yalnızlık’ adlı resim sergisi 12 Şubat’ta İstanbul’da açılacak.Kadıköy Belediye Başkanlığı Barış Manço Kültür Merkezi’nde açılacak İçimizdeki Yalnızlık isimli serginin...

’içimizdeki Yalnızlık’ Adlı Resim Sergisi 12 Şubat’ta Açılıyor
banner1314
Ressam İnci Kandıralı yönetimindeki ’İçimizdeki Yalnızlık’ adlı resim sergisi 12 Şubat’ta İstanbul’da açılacak.
Kadıköy Belediye Başkanlığı Barış Manço Kültür Merkezi’nde açılacak İçimizdeki Yalnızlık isimli serginin yönetmeni İnci Kandıralı ve ekibindeki sanatçı isimler Ayla Bal, Rümeysa Tümene ve Yurdanur Doğu yine çok iddialı portreler ile serginin ilgi odağı olmaya aday. Sergi, 12-20 Şubat arasında ve 14 Şubat Cumartesi günü kokteyl ile beraber resim severlerin karşısına çıkacak. Sergide yine heyecanlandırıcı çalışmaları ile ilgi odağı olacak İnci Kandıralı bu sefer bizlere içimizdeki yalnızlığı resimleri ile hayata geçirecek. Sergiye giriş ücreti alınmayacağını dile getiren İnci Kandıralı, tüm resim severleri sergiye davet etti.
İNCİ KANDIRALI KİMDİR?
Ressam ve ressam eğitmeni olan İnci Kandıralı 1957 yılında İstanbul’da doğdu. 1999 yılından itibaren gerek halk eğitimi hocalarından, gerekse sanat evi ressamlarının atölye çalışmalarına katılarak edindiği tecrübeyi eserlerine yansıtmaya başladı. 2001 yılından itibaren çeşitli festival, kültür merkezleri ve sanat galerinin karma sergilerinde resimleri sergilendi, 2007 yılında ulusal ART ACADEMY 2. resim yarışmasında ’Yunuslar’ isimli tablosuyla üçüncülük ödülünü alarak bu sektörde öne çıkan bir isim olduğunu kanıtladı. Çalışmalarına Üsküdar’daki atölyesinde devam etmekte olan İnci Kandıralı, yeni projesi ile yine resimleri ile bizlere hayat vermeyi planlıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308