Samsun'da, Kavak Dernekler Federasyonu tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen “Koşabiliyorken Koş Halı Saha Futbol Turnuvası” sona erdi. Turnuvayı Karantuspor’u penaltılarla 4-2 yenen Çivrilspor kazandı.

Bu yıl 18 takımın katıldığı Koşabiliyorken Koş Halı Saha Futbol Turnuvası’nın finali Canik Millet Bahçesi’ndeki halı sahada yapıldı. Finale Kavak ilçesinin mahalle takımlarından Çivril Mahallesi ve Karantu Mahallelerinin takımları kaldı. Normal süresi 1-1 biten müsabakayı, penaltı atışları sonucunda Çivril Mahallesi’nin gençlerinin oluşturduğu takım kazandı. 

KADEF Başkanı Bayram Erişgin ise “18 takımlı turnuvada finale Çivril ile Karantu Mahallelerinin takımları kaldı. Turnuvada seviyeli maçlar oldu. Çok çekişmeli maçlar yaşandı” şeklinde konuştu.

AW747011_07

Maçın bitiş düdüğüyle beraber 2 takım futbolcuları arasında gergin anlar yaşandı. Olaylara tribünden taraftarlar da katılınca kısa süreli arbede yaşandı. Yaşanan arbedeye polis tarafından müdahale edilince taraflar sakinleştirildi. Olayların yatışmasının ardından ödül törenine geçildi.

Samsunlu özel sporcular KANAL S'de! Hedef şampiyonluk Samsunlu özel sporcular KANAL S'de! Hedef şampiyonluk

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.