banner1160

Akşehir’de şehit anneleri unutulmadı

Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya ve AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, ’Anneler Günü’ münasebetiyle şehit annelerini ziyaret etti.Başkan Akkaya ve Başkan Çardakoğlu’nun şehit ailelerini ziyaretlerine...

Akşehir’de şehit anneleri unutulmadı
banner1139

Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya ve AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, ’Anneler Günü’ münasebetiyle şehit annelerini ziyaret etti.

Başkan Akkaya ve Başkan Çardakoğlu’nun şehit ailelerini ziyaretlerine eşleri de eşlik etti. Şehit Polis Ali Ergün ile Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Ümmet Ufacık’ın evlerini ziyaret eden Başkan Akkaya ve Başkan Çardakoğlu, şehit annelerinin ellerini öperek onlara çiçek verdi.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, “Böylesine müstesna bir Anneler Gününde, evlatlarını vatan uğruna şehit veren yüreği yaralı şehit annelerimizi ziyaret edip onların acılarını paylaşalım istedik. Kendilerine Cenab-ı Hakk sabr-ı cemil ihsan eylesin. Bu vatan için canlarını feda eden tüm şehitlerimize de bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun inşallah” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127