doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Köksal Orman, Esnafa Seslendi: ‘Çözüm Üretmek İçin Adayım’

koksal-orman-esnafa-seslendi-1211-1
Daha Fazla Göster

Köksal Orman, Esnafa Seslendi ‘Çözüm Üretmek İçin Adayım’ Samsun Kahveciler, Büfeciler, Otelciler ve Müzisyenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adaylığını açıklayan Köksal Orman, “Umut vermek için değil, çözüm üretmek için adayım” dedi

Samsun Kahveciler, Büfeciler, Otelciler ve Müzisyenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adaylığını açıklayan Köksal Orman, dört yıldan bugüne odaya kayıtlı üyelerin sorunlarına çözüm bulunamadığını, problemlerin katlanarak arttığını belirterek, “Umut vermek için değil çözüm üretmek için adayım. Esnaf arkadaşlarımın her zaman yanındayım” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 11 12 at 17.54.43 1 Ana Manşet

YÖNETİMİ ELEŞTİRDİ

Köksal Orman, Star Düğün Salonu’nda gerçekleştirdiği basın açıklamasında Samsun Kahveciler, Büfeciler, Otelciler ve Müzisyenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adaylığını açıkladı. Yoğun katılımın olduğu basın açıklamasında Orman, özellikle pandemi döneminde zor dönemden geçen esnafın umudu oldu. Orman yaptığı konuşmada, “4 yıl önce olağan genel kurulumuz gerçekleşmiş ve günümüze gelindiğinde odamıza kayıtlı üyelerimizin sorunlarına hiçbir çözüm bulunamamış, sorunlar katlanarak artmıştır. Ayrıca pandemi dönemi içinde enj çok mağdur olan meslek ve esnaf grubu, odamıza kayıtlı üyelerdir. Çok sayıda esnafımız iş yerlerini kapatmak ve ticari faaliyetlerine son vermek zorunda kalmıştır. Önümüzdeki aylarda yapılacak olağan genel kurulda esnaf arkadaşlarımızla yaptığımız istişareler sonucunda başkanlığa aday olduğumu bilgilerinize sunuyorum” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 11 12 at 17.54.42 2 Ana Manşet

‘PROJELERİMİZ DEĞER KATACAK’

“Esnafımıza değer katacak güzel projelerimiz var” diyen Orman şunları söyledi:

“Esnafımızın her zaman yanında olacağız. Alışılagelmiş yönetim anlayışından çıkıp, esnafın dertleriyle dertlenen, sorunlarına çözüm arayan bir yönetim tarzıyla odamızı yönetmek istiyoruz. Koltuk için değil hizmet için adayım.”

WhatsApp Image 2021 11 12 at 17.54.42 1 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 11 12 at 17.54.42 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 11 12 at 17.54.43 2 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 11 12 at 17.54.43 Ana Manşet

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir